Fysio op de Bos en Duinschool

Fysio op de Bos en Duinschool

Vorig jaar hebben wij heel fijn samengewerkt met Fysio & Kids binnen de school. We zijn blij u te kunnen melden dat wij dit ook dit jaar zullen blijven doen. Op de Bos en Duinschool staat het welbevinden van alle kinderen centraal, en voor uiteenlopende hulpvragen kunnen kinderen veel baat hebben bij fysiotherapie. Sommige kinderen hebben voor een kortere of langere periode fysiotherapie nodig. Sinds 2021 zijn wij een samenwerking aangegaan met Fysio & Kids. Fysio & Kids is gevestigd op de Bloemendaalseweg 117 in Bloemendaal. Kinderfysiotherapeut Amber Brendel is aan onze school verbonden. Door deze samenwerking kunnen kinderen fysiotherapie krijgen tijdens de uren dat uw kind op school zit. Op maandagochtend zal zij aanwezig zijn bij ons op school om ons te ondersteunen bij kinderen met een hulpvraag gericht op het bewegingssysteem.